vDFolastxmJBPPoiE48iBriSPGT
Hodnocení Alien
  • CSFD filmova databaze

  • IMDB filmova databaze

  • TMDB filmova databaze

  • Dalsi Informace na jine strance

Vetřelec Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Vetřelec Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Vetřelec Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Vetřelec Filmový nebo seriálový obrázek a plakát

Alien

cz vlajka Vetřelec

cz vlajka Votrelec

Alien má více dílů a patří do série Vetřelec
Režie: Ridley Scott(11)

V první části kultovní sci-fi ságy se setkáváme se Sigourney Weaver v roli statečné Ripleyové, která jako jediná z posádky vesmírné lodi Nostromo zůstává naživu v souboji s hrůznou bytostí, jejíž zárodek se dostal na palubu z líhně na neznámé planetě.
První část jedné z nejpopulárnějších ság v historii science fiction představuje americkou herečku Sigourney Weaver jako ženu ocelových nervů, předurčenou k boji proti nepřekonatelné bytosti z vesmíru. Posádka kosmické dopravní lodi Nostromo, která míří z obchodních cest zpět na Zemi, je palubním počítačem předčasně probuzena ze spánku. Pasažéři zjišťují, že loď zachytila jakýsi vzdálený signál. Zanedlouho přistanou na pusté planetě, odkud signál pochází, a objeví havarované kosmické plavidlo, v němž najdou podivnou líheň se spoustou velkých vajec. Při zkoumání jednoho z nich se náhle vylíhne zvláštní tvor a přisaje se jednomu členovi posádky na obličej. Jakékoli pokusy zbavit se ho jsou marné, a tak se výprava, jež poruší bezpečnostní předpisy, vrací i se záhadným tvorem na palubu lodi. Ten po pár hodinách zmizí, ale pak se stane cosi úděsného. Při společné večeři se z rozervaného hrudníku postiženého muže vyklube mimozemský organismus a ztratí se neznámo kam. Začíná boj o přežití, v němž jsou členové posádky postupně likvidováni, a proti vetřelci z vesmíru nakonec stojí už jen samotná Ripleyová.

Ohodnoť film Vetřelec

Stáhnout, sledovat online Alien 1979 Vetřelec Votrelec zdarma

Odkazy jsou určeny pouze přihlášeným