8izYTlkgkHAqIIZKB0kfzTdkDEl
Hodnocení Jurassic World
  • CSFD filmova databaze

  • IMDB filmova databaze

  • TMDB filmova databaze

  • Dalsi Informace na jine strance

Jurský svět Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Jurský svět Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Jurský svět Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Jurský svět Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Jurský svět Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Jurský svět Filmový nebo seriálový obrázek a plakát

Jurassic World

cz vlajka Jurský svět

cz vlajka Jurský svet

Jurassic World má více dílů a patří do série Jurský park
Režie: Colin Trevorrow(1)

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky, ročně jím projdou milióny nadšených návštěvníků, kteří s očima navrch hlavy sledují v akci desítky „vyhynulých" živočichů. Jenže vedení parku stále hledá nové způsoby, jak tuto jedinečnou atrakci ještě víc zatraktivnit. A v tu chvíli přijdou komplikace.
Vědecké experimenty s novými druhy mohutně podporuje strohá manažerka parku Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), která ve zvířatech vidí především čísla. Na rozdíl od ní v nich biolog Owen Grady (Chris Pratt ze Strážců galaxie) vidí hlavně nebezpečí, zvlášť ve tvorech, které nestvořila příroda, ale laboratoř. Události mu dají za pravdu, když se jeden z takových mazlíčků doslova urve ze řetězu a začne si vylepšovat jídelníček zaměstnanci parku a posléze také návštěvníky, mezi nimiž jsou také dva synovci Claire, kteří za tetou přijeli na prázdniny. Teď už nejde o vyšší tržby ani o udržení prestiže. Cílem všech začalo být holé přežití.

Ohodnoť film Jurský svět

Stáhnout, sledovat online Jurassic World 2015 Jurský svět Jurský svet zdarma

Odkazy jsou určeny pouze přihlášeným