7y89hyDDnZNQEMgSoExzGaJd2dB
Hodnocení The Amazing Spider-Man 2
  • CSFD filmova databaze

  • IMDB filmova databaze

  • TMDB filmova databaze

  • Dalsi Informace na jine strance

Amazing Spider-Man 2 Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Amazing Spider-Man 2 Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Amazing Spider-Man 2 Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Amazing Spider-Man 2 Filmový nebo seriálový obrázek a plakát

The Amazing Spider-Man 2

cz vlajka Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 má více dílů a patří do série Spider-Man
Režie: Marc Webb(2)

Peter Parker, známý také jako hrdina Spider-Man se vrací do New Yorku, a s ním přicházejí nová dobrodružství, a také bohužel i noví nepřátelé. Zatímco jako pubertální student řeší běžné mládežnické záležitosti spolu se svou přítelkyní Gwen Stacyovou, tak jako hrdinský pavouk také chrání svoje město před zločinem, a také se pořád snaží vyřešit záhadu ohledně zmizení svých rodičů.
Bohužel se ale Spider-Man, aniž by to ještě tušil, musí připravit na nadcházející hrozbu a možná také i největší bitvu, která ho bude čekat. Spolu s návratem jeho nejlepšího přítele z dětství Harrym Osbornem přichází na scénu i nebezpečné trio smrtonosných padouchů: Electro, Green Goblin a Rhino. Vše se značně zkomplikuje, když Spider-Man zjistí, že nové nepřátele a smrt jeho rodičů spojuje jedna věc: OsCorp.

Ohodnoť film Amazing Spider-Man 2

Stáhnout, sledovat online The Amazing Spider-Man 2 2014 Amazing Spider-Man 2 zdarma

Odkazy jsou určeny pouze přihlášeným