1zinhNzY0okQVD1aZBZyrLffugu
Hodnocení The Box
  • CSFD filmova databaze

  • IMDB filmova databaze

  • TMDB filmova databaze

  • Dalsi Informace na jine strance

Skříňka Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Skříňka Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Skříňka Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Skříňka Filmový nebo seriálový obrázek a plakát

The Box

cz vlajka Skříňka

cz vlajka Box

Režie: Richard Kelly(1)

Co kdyby vám někdo dal krabičku s tlačítkem, po jehož stisknutí byste získali milion dolarů, ale současně by připravila o život někoho, koho neznáte? Udělali byste to? A jaké by byly následky?
Píše se rok 1976. Norma Lewis (Cameron Diaz) je učitelkou na soukromé střední škole a její manžel Arthur (James Marsden) je technikem v NASA. Jde o naprosto průměrný manželský pár, který žije běžným životem na předměstí se svým malým synem... dokud se u jejich dveří neobjeví tajemný muž se silně znetvořeným obličejem (Frank Langella) a nabídne jim něco, co jim může navždy změnit život: krabičku. Během 24 hodin, které na rozhodnutí mají, jsou Norma a Arthur nuceni čelit zásadním morálním dilematům. Brzy zjistí, že následky jejich rozhodnutí jsou zcela mimo jejich kontrolu a týkají se mnohem zásadnějších věcí než jen jejich vlastního štěstí a osudu.

Ohodnoť film Skříňka

Stáhnout, sledovat online The Box 2009 Skříňka Box zdarma

Odkazy jsou určeny pouze přihlášeným