drY6Pggz9qQ0Jt2dvKkQtLTRoSs
Hodnocení The Expendables
  • CSFD filmova databaze

  • IMDB filmova databaze

  • TMDB filmova databaze

Postradatelní Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Postradatelní Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Postradatelní Filmový nebo seriálový obrázek a plakát

The Expendables

cz vlajka Postradatelní

cz vlajka Expendables: Nezničiteľní

The Expendables má více dílů a patří do série Postradatelní
Režie: Sylvester Stallone(5)

Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Sylvester Stallone jako Barney Ross je mužem beze strachu a emocí, přirozený vůdce, hlava skupiny a hlavní stratég. Jeho tým tvoří Lee Christmas (Jason Statham), bývalý letec a odborník na nože, Yin Yang (Jet Li), specialista na boj zblízka, Hale Caesar (Terry Crews), jehož doménou jsou zbraně s dlouhou hlavní, Toll Road (Randy Couture), zkušený demoliční expert, který je pokládán za mozek skupiny a Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), válečný veterán a vynikající ostřelovač.

Příběh začíná ve chvíli, kdy skupina ostrých hochů dorazí do místa určení – na ostrov Vilena a postupně zjišťuje, že mise, jejímž cílem je zlikvidovat nebezpečného diktátora, rozhodně nebude tak jednoduchá, jak se zprvu zdálo. Kolem nich se stahuje nebezpečná síť zákeřných lstí a úskoků, někdo velmi usilovně maří všechny jejich plány. Není tu totiž jen přímý protivník, ale i tajemný vnitřní nepřítel, který se pokouší rozložit chlapskou soudržnost jejich týmu. Když je okolnosti přimějí obětovat zdejší spojku, bojovnici za svobodu Sandru (Giselle Itie), Barney se rozhodne manipulaci vzdorovat. Společně se svými muži se vrátí do Vileny, nejen aby zachránili rukojmí a dokončili práci, ale možná také proto, aby zachránili své duše.

Ohodnoť film Postradatelní

Stáhnout, sledovat online The Expendables 2010 Postradatelní Expendables: Nezničiteľní zdarma

Odkazy jsou určeny pouze přihlášeným