oJpOYPpVWyPeunGbbDGH1KFvea0
Hodnocení The Great Gatsby
  • CSFD filmova databaze

  • IMDB filmova databaze

  • TMDB filmova databaze

  • Dalsi Informace na jine strance

Velký Gatsby Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Velký Gatsby Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Velký Gatsby Filmový nebo seriálový obrázek a plakát Velký Gatsby Filmový nebo seriálový obrázek a plakát

The Great Gatsby

cz vlajka Velký Gatsby

cz vlajka Veľký Gatsby

Režie: Baz Luhrmann(1)

Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.

Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda "Velký Gatsby". Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.

Ohodnoť film Velký Gatsby

Stáhnout, sledovat online The Great Gatsby 2013 Velký Gatsby Veľký Gatsby zdarma

Odkazy jsou určeny pouze přihlášeným